Ikea katalog 2017 je tady!

Švédský obchodní řetězec s nábytkem IKEA, který na sebe upozorňuje především kvalitními výrobky prodávanými po tisících, přesto však plnými fantazie, kreativity a možností. Každý kus nábytku je variabilní a má pestré způsoby využití.

A jako každý rok, i nyní přichází čas nového katalogu IKEA 2017, který si rozhodně nesmíte nechat ujít! Prolistovat i ho lze online a my vám ho zde představíme. Pak už stačí jen nasměrovat své kroky do nejbližší prodejny IKEA. A co můžete očekávat?

1. Inspirace pro váš byt

Obchodní dům IKEA se liší od ostatních domů s nábytkem svým prototypem pokojů. Už od samotného vstupu si připadáte, jako byste vstoupili do jednoho obřího rodinného domku. Vše má své promyšlené místo a nespočet nápaditých uplatnění. Můžete si bez mrknutí oka dokonale zkopírovat celou místnost, nebo dokonce byt, tak, jak jej do nejmenších detailů vymysleli bytoví designeři IKEA. Nebo se nechte inspirovat jen jednou místností, nebo její částí – zaručeně budete i vy originální. To je totiž kouzlo IKEA. Její výrobky pod rukama skutečných lidí mají vždy svůj vlastní příběh i atmosféru. Nikdy tak bydlení zařízené tímto nábytkem není jako přes kopírák.

PH135958

2. Akční nabídky a členství v klubu

Cenově i kvalitou IKEA těžko hledá konkurenci. Její výrobky jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, za velice příznivé ceny, které navíc po sníží nejen členství v Ikea klubu, ale také nespočet akčních nabídek. Nápaditost výrobků si cení i bytoví designeři, a tak se není co divit, že její výrobky najdete nejen u obyčejných lidí, kteří chtějí ušetřit, ale také u celebrit, či uměním políbených lidí, kteří si zkrátka Ikea styl oblíbili a nedají na něj dopustit.

PH134459

3. Neotřelé nápady od garsonky i do 4+KK

A těmi vás Ikea zaručeně dostane. Její výrobky jsou totiž šité jak pro velkoprostorové bydlení, tak i pro startovací bydlení pro mladé, singl, začínající rodiny i seniory. Není tak problém díky promyšleným výsledkům práce designérů zařídit i miniaturní garsoniéru pro tříčlennou rodinu, navíc i s čtyřnohým miláčkem.

PH134507

4. Nábytek levný, stohovatelný, skladný i pojízdný

Nábytek Ikea je levný, praktický a ještě skvěle vypadá. Je libo postel z masivu, nadměrných velikostí, rozkládací či ve výšinách? Kuchyňskou linku malou jako dlaň, nebo štědrou na prostor i s ostrůvkem? Rohovou šatní skříň s chytrým úložným systémem, nebo jen toužíte vybudovat šatnu jako z filmu? Do malých prostor lehce vyberete stohovatelné židle, zásuvné či sklopné stoly, do skříně schováte celou pracovnu a úložné prostory využijete do posledního puntíku.


Obchodní dům Ikea je místo, které můžete projít celé, a nezapomenout tak ani na tu nejmenší drobnost, stejně tak však můžete využít několika zkratek a cestu si tak zkrátit. Každopádně půjde tak či tak o příjemnou procházku, na které objevíte spoustu inspirací a nápadů, drobností a doplňků do celého bytu, stejně jako hraček pro vaše ratolesti, romantických svíček, textilií, obrazů i květin. Vše potřebné k zútulnění vašeho hnízdečka na jednom místě.

PH134025

6. Jak probíhá nákup?

Nejen, že všude narazíte na stojánky s metrem, tužkou a papírem, a můžete si tak vše důkladně přeměřit, navíc si rovnou zapíšete číslo výrobku a jeho přesné místo ve skladu. Tam si jej totiž z určených policových regálů můžete sami vyzvednout, z vyšších míst, či těžší kusy vám samozřejmě vydá obsluha. Ta je také připravena poradit vám s nákupem v každém oddělení. Dokonce si můžete s její pomocí naplánovat díky šikovným plánovačům vaše obydlí. Rovnou tak zjistíte, zda je pro vás konkrétní kuchyně či obývací pokoj to pravé.

7. Ráj pro kutily, aneb poskládej si sám

Co Čech, to kutil, ať už z povinnosti, ale většinou z vnitřní touhy po splnění snů a tužeb. A tak vás jistě potěší, že nábytek Ikea je koncipován tak, aby si jej každý zvládl sestavit doma sám. Balení jsou tak lépe skladná, a snadněji se dají domů dopravit v běžných rodinných autech, využít samozřejmě můžete i dopravní službu. A pokud si na sestavení nábytku netroufáte, i pro vás má samozřejmě najdou řešení.

PH133924

8. Bezpečnost, ekologie i lidský přístup

V prodejnách je o vás vždy postaráno a cítíte se tam jako doma. I když si zrovna nic nevyberete, rozhodně nebudete odcházet zklamaní. Stačí se usadit do restaurace, nebo si nakoupit alespoň nějakou laskominu ve speciálním obchodě se švédskými tradičními potravinami.

Ikea si zakládá na bezpečnosti svých výrobků a propaguje také jejich bezpečné užívání. Systémy upevnění, kotvení i podrobné návody nabádají k bezpečnosti. Navíc si stále kontroluje a hlídá své výrobky, a při sebemenším problému stahuje celé série zpět, samozřejmě při vrácení plné částky. A to vše zvládají s velkým ohledem na životní prostředí. Nejen, že přímo na prodejně naleznete na každém rohu nádoby na třídění odpadu, ale navíc několikrát do roka se vy, či vaše ratolesti, můžete zapojit do několika akcí a soutěží, založených na péči o životní prostředí.

PH135884

9. Restaurace po ruce

A restaurace Ikea je místo, které by jste rozhodně neměli obejít bez povšimnutí. Za pár korun se opravdu lahodně najíte, ochutnáte nové chutě i kombinace, a je úplně jedno jestli jste milovník masa, sladkého nebo vegetarián. Pro každého mají totiž něco dobrého. A pokud s vámi nakupuje i nerudný manžel, který tiše „trpí“ a vy víte, že ho to vůbec nebaví, posaďte ho do restaurace na kávičku, zákusek či rovnou oběd. Uvidíte, že příští návštěva mu už přijde i jako docela skvělý nápad. A možná, že takový výlet navrhne i sám….

10. Když vyrážíte na nákup s dětmi

A zlatý hřeb na závěr :). Zvláště tedy pro rodiny s dětmi. Ale vlastně pro všechny návštěvníky, kteří si chtějí užít nakupování v klidu a pohodě. Obchodní dům Ikea je vstřícný miminkům i těm odrostlejším. Přebalovací pulty, kojící místnost, jídelní židličky, hrací místa po celé prodejně a hlavně až dvě hodiny hlídání a hraní v dětském koutku. A vy si zatím v klidu nakoupíte. Báječné že 🙂

Odkaz na IKEA katalog 2017 online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *